Eurokalkulaator
 
Avaleht > Teenused > Kaughaldus

Kaughaldus

Eesti keeles - http://abi.zeroconf.ee/

Selle abil on võimalik üle interneti appi kutsuda ja Zeroconf OÜ tehniline tugi saab näha Teie arvuti töölauda ning vajadusel juhtida hiirt ja klaviatuuri. Toimib ka heli-, videoedastus ja failivahetus. Kaughalduse abil on võimalik lisaks tehniliste probleemide lahendamisele ka koolitust läbi viia. Suhtlemine võib toimuda ka Skype abil.

Kaughalduse seansi käivitamiseks on vaja endale sobiv versioon alla laadida ja siis võtta ühendust tehnilise toe telefonidel.

Eelistatud programm on Teamviewer - see on turvaline (256-bit AES krüpteering - sama kasutab ka näiteks SEB internetipank) ja toimib suvaliste võrguseadete ja -piirangute puhul.


Vajaliku faili saab alla laadida siit:Peale faili allalaadimist ja käivitamist genereeritakse ID ja password - need on vaja öelda abistajale.
Iga kord kui käivitad programmi, genereeritakse uued numbrid.

Uuemad Windowsid (XP, Vista, 7 jne) kuvavad käivitamisel teate, mida kuvatakse iga käivitatava programmi puhul - see tuleb lubada.
See on Microsofti poolt tehtud vahepeatus, et kasutaja mõtleks enne kui programmi käima laseb, et kas see on ikka tema käivitatud või mõne viiruse vms pahatahtliku programmi poolt hoopis iseeneslikult käivitatud. See on tehtud seetõttu nii, et sageli kasutajad ei loe ekraanile tulnud teateid ja klõpsavad mõtlematult ning selliselt tegutsedes lastakse sageli käima pahavara, mis rikub Windowsi (sh hävitab või rikub andmed) ja levitab seda veel edasi ka teistele Windowsi kasutajatele.

GNU/Linuxi  puhul antakse valida, mis versiooni soovitakse ja see sõltub kasutatavast Linuxist:


Kaughalduse või -koolituse tasustamine vastavalt kehtivale hinnakirjale.
 

Zeroconf OÜ

Külastusi: