Eurokalkulaator
 
Avaleht

Avaleht

Tere tulemast Zeroconf OÜ kodulehele!

Peamine suund on vabatarkvaraliste lahenduste ja koolituste pakkumine. Sageli inimesed ei tea, mis on vabavara ja vaba tarkvara ning mis on nende vahe - seetõttu on vajalik siin selgitustöö ja koolitus, et säästa tarkvaralitsentside pealt ja efektiivselt rakendada vabatarkvaralisi lahendusi nii ärilistel eesmärkidel kui ka erakasutuses. Vt ka tarkvara liigid.

Samas on tarkvara vaid töövahend - kui ei ole pakkuda vabatarkvaralisi või vabavaralisi lahendusi siis soovi korral pakume kommertstarkvara. Sageli on võimalik säästa operatsioonisüsteemi ja kontoritarkvara pealt ja osta vaid mõni üksik spetsiifiline programm. Eesmärk on töö võimalikult efektiivselt ja seejuures tarkvarale üleliia mitte kulutades tehtud saada ja seetõttu annab vaba tarkvara ja kommertstarkvara omavaheline sobitamine parima tulemuse.

Eesmärk on pakkuda võimalikult "nahalähedast" teenindust. Kui enamasti pakutakse vaikimisi seadistustega tarkvarapaigaldust siis meie häälestame vastavalt kliendi soovidele ja vajadustele töökeskkonna täielikult valmis, sh aitame valida sobivad programmid ja paigaldame, seadistame needki. Vajadusel teeme ka koolituse juurde, et kasutaja tuleks igapäevaselt toime. Planeerime kõvaketta jaotamise selliselt, et minimeerida andmekaotuse riske ja tagada seda, et arvuti ei muutuks nii kiiresti aeglaseks nagu ta enamasti  vaikimisi seadistustega kipub minema, mida tavaliselt arvutifirmad paigaldavad. Selgitame kliendile ka turvalisuse riske ja aitame tagada seda, et ka kogemata ei saaks operatsioonisüsteemi ära rikkuda. See kõik teenib seda eesmärki, et paigaldatud operatsioonisüsteem kestaks võimalikult kaua ja saaks keskenduda oma põhitegevusele.

stopsoftwarepatents.eu petition banner
 

Zeroconf OÜ

Külastusi: